Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

II. Cel Działania: 1 . Gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz realizacji programu szkolenia prowadzonego w Szkole Gminnej Menadżersko- Księgowej , Gimnazjum, Przedszkolu i Ośrodku Doradczo-Szkoleniowym w Wałbrzychu 2 . Wprowadzanie i rozwijanie nowych form szkolenia z uwzględnieniem potrzeb wynikających z restrukturyzacji regionu wałbrzyskiego. 3 . Organizowanie ruchu społecznego i aktywizowanie obywateli wokół ideii prowadzenia tego typu szkół samorządowych. 4 . Cele statutowe Fundacji realizowane sa poprzez działania Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Fundacji, Przedszkola oraz Ośrodka Doradczo- Szkoleniowego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję