Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Organizowanie i rozwijanie żeglarstwa i innych sportów wodnych i lodowych wśród swoich członków i ich rodzin - Umożliwienie członkom rekreacji na wodzie, udziału w regatach i imprezach żeglarskich organizowanych przez klub, a także przez innych organizatorów. - Prowadzenie szkolenia w celu zdobycia uprawnień żeglarskich oraz uprawnień w innych sportach wodnych i lodowych jak też umożliwienie poprzez współpracę z innymi organizacjami zdobywania przez członków klubu stopni morskich i instruktorów - Propagowanie i udział w organizacji szkoleń żeglarskich oraz w innych sportach wodnych i lodowych dla dzieci, młodzieży osób niepełnosprawnych - Zapewnienie kadry instruktorów do prowadzenia zajęć szkoleniowych, rekreacyjnych i sportowych - Rozwijanie usług z zakresie szkutnictwa, sportu, rekreacji i turystyki - Świadczenie pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych - Nieodpłatna działalność statutowa Yacht Clubu 035eArcus035f - Kształtowanie wzorców społecznych w zakresie racjonalnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego - Rozbudzanie zainteresowania problemami gospodarki wodnej i morskiej - Propagowanie umiejętności wspólnego działania, wzajemnej pomocy i kultury współżycia - Czynny udział w życiu kulturalnym, gospodarczym i społecznym

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję