Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-organizacja ćwiczeń fizycznych i zajęć w zakresie kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji ruchowa, - prowadzenie działalności szkoleniowej, wychowawczej i informacyjnej, - organizowanie zawodów i imprez sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, - udział w organizowanych formach współzawodnictwa sportowego na szczeblu lokalnym i wojewódzkim, - organizowanie obozów i zgrupowań sportowych, - organizowanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w kierunku sportowego wychowania młodzieży, - rozwój róznych dyscyplin sportowych, - propagowanie sportu w życiu społeczno- kulturalnym, - organizowanie wyjazdów dzieci i młodzieży na imprezy sportowe, - organizowanie zajęć treningowych drużyn młodzieżowych i drużyny seniorów, -udział w rozgrywkach drużyn młodzieżowych i drużyny seniorów, - pomoc społeczna w szczególności pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób, - pomoc w zakupie sprzętu sportowego, - utrzymanie w należytym stanie obiektów sportowych, - zapewnienie stałej opieki wykwalifikowanych trenerów

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000071320
  • e-mail: garbarz1922@interia.pl
  • Telefon: 338746215
  • Adres: UL. ZEMBRZYCE 584, 34-210 ZEMBRZYCE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję