Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym przedmiotem działalności Stowarzyszenia jest organizowanie i wspieranie leczenia i rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane. Zdobywanie funduszy, które w całości przeznaczane są na finansowanie zabiegów rehabilitacyjnych członkom Stowarzyszenia. Organizowanie wyjazdów i spotkań integracyjnych dla osób chorych na stwardnienie rozsiane i ich bliskich, które mają na celu pobudzenie aktywności ruchowej i likwidacji stanów lękowych przed wyjściem z domu. Spotkania takie wpływają na poprawę nastroju, znika przygnębienie, rezygnacja a nawet stany depresyjne. Podczas takich wyjazdów opiekunowie wymieniają się doświadczeniami i problemami z jakimi borykają się w życiu codziennym. Zawierane są przyjaźnie, które mobilizują i dodają chęci do życia i dalszej walki z ciężką chorobą. Organizowanie przynajmniej raz w miesiącu spotkań na których omawiane są bieżące sprawy dotyczące działalności Stowarzyszenia. Na spotkania zapraszani są również lekarze i rehabilitanci. Informują oni o najnowszych metodach stosowanych w leczeniu SM oraz o ogromnym wpływie systematycznej rehabilitacji na poprawę sprawności ruchowej osób dotkniętych tą chorobą. Na spotkania zapraszani są także przedstawiciele lokalnych władz oraz mediów. Podczas takich spotkań lokalni notable poznają problemy osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję