Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

upowszechnianie prawidłowego postępowania po mastektomii w zakresie rehabilitacji fizycznej, prowadzone są zajęcia z kinezyterapii oraz rozprowadzano materiały informacyjne dotyczące prawidłowego postępowania po zabiegu operacyjnym. Po ocenie rehabilitanta wykonywane sesje drenażu limfatycznego, zatrzymują postęp obrzęku limfatycznego. Odbyły się indywidualne sesje z psychologiem dla osób potrzebujących. 48 osób posiada obrzęk stopnia drugiego i trzeciego, który wymaga częstego drenażu limfatycznego w celu zapobiegania martwicy kończyny. Zabezpieczenie przez NFZ 10 zabiegów na trzy miesiące jest niewystarczające. Stałe diagnozowanie potrzeb pozwala prowadzić rehabilitację fizyczną: sesje z kinezyterapii jeden raz w tygodniu - 37 spotkań, sesje drenażu limfatycznego ręki - 1232 masaży. Indywidualny instruktaż postępowania pooperacyjnego w pierwszych miesiącach po zabiegu operacyjnym. Indywidualne porady psychologa – 10 sesji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję