Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem naszej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych jest ochrona i promocja zdrowia na rzecz kobiet chorych na nowotwory, przede wszystkim nowotwory złośliwe piersi. Działalność ta to przede wszystkim: Profilaktyka dotycząca walki z rakiem i kampanie informacyjne prowadzone w mediach i prasie lokalnej. Organizowanie zajęć usprawniających dla osób po zabiegach chirurgicznych. Są to zajęcia w formie gimnastyki usprawniającej i relaksacji prowadzone na sali gimnastycznej oraz gimnastyka usprawniająca w wodzie na basenie. Organizowanie spotkań z psychologiem w ramach terapii pozabiegowej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję