Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-W ramach programu "Już pływam" LSDN udziela wszechstronnej pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej w ich rozwoju. Program obejmuje: korygowanie, kompensowanie i wspomaganie rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego dzieci i młodzieży ze skrzywieniami układu kostnego, dysfunkcją narządu ruchu, otyłością i po urazach. Naukę pływania, sekcję pływacką "ORKI", która działa przy SOSW im. Franciszka Ratajczaka w Rydzynie. Program opiera się o systematyczne treningi w ciągu roku szkolnego oraz cykliczne imprezy m. in.paraolimpiadę w pływaniu im. prof. Sławomira Drozdowskiego, spływ kajakowy "Krainą kwitnącej konwalii". - 25 Maja 2016 roku w obecności przedstawicieli władz samorządu Tomasza Szymańskiego Naczelnika Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Leszna, Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej Andrzeja Kuźmińskiego, Dyrektora Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych Marcina Kochowicza i zaproszonych gości podsumowano 0079I0079 0źycję Konkursu Plastycznego ,,Portret Wojska Polskiego'' Komisja konkursu przyznała osiem nagród specjalnych. W Konkursie „Moje Miejsce na Ziemi" komisja oceniła 84 prace, 74 autorów z 9 placówek w czterech kategoriach wiekowych. Jedną pracę uhonorowano udziałem w aukcji, 8 nagrodami rzeczowymi, 8 nagrodami specjalnymi, w tym jedna dla najmłodszego uczestnika konkursu i 9 prac wyróżniła udziałem w wystawie pokonkursowej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000070363
  • e-mail: lsdn@leszno.net
  • Telefon: 655203880
  • Adres: UL. ŁAZIEBNA 14, 64-100 LESZNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję