Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Stowarzyszenia Hospicjum w Rawie Mazowieckiej jest wielokierunkowa, której głównym zadaniem i celem jest opieka nad osobami nieuleczalnie chorymi, które znajdują się w terminalnej fazie choroby nowotworowej. Celem Hospicjum jest: - nieodpłatne udzielanie osobom chorym w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej opieki medycznej, psychologicznej, socjalnej i duchowej przystosowanej do szczególnych potrzeb tych chorych poprzez zespoły opieki domowej, - udzielanie pomocy rodzinom osób nieuleczalnie chorych, - jednoczenie ludzi dobrej woli gotowych udzielać społecznie opieki i pomocy w zakresie określonym powyżej. Opiekę nad osobami chorymi sprawuje wyspecjalizowany personel medyczny, którego celem jest poprawa jakości życia chorego w ostatniej jego fazie, polegającej na uśmierzeniu bólu i objawów współtowarzyszących, maksymalne łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych. Kompleksowa, domowa opieka nad pacjentami w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej oraz ich rodzinami. Opieka sprawowana nieprzerwanie przez 7 dni w tygodniu. Nieodpłatne wypożyczanie sprzętu pomocniczego, przeciwodleżynowego będącego na wyposażeniu Stowarzyszenia Hospicjum w Rawie Mazowieckiej. Edukacja pacjentów i członków rodzin sprawujących bezpośrednią opiekę nad chorym na każdej wizycie personelu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000070046
  • e-mail: pdoh@op.pl
  • Telefon: 468145859
  • Adres: UL. TOMASZOWSKA 10 J, 96-200 RAWA MAZOWIECKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję