Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzone były zajęcia w zakresie szkolenia płetwonurków w jeziorach na terenie Polski \( jezioro Hańcza, Serwy, Łosośna, Śniardwy, Mamry, kamieniołom Zakrzówek w Krakowie\). Ponadto organizowane były wyjazdy zagraniczne do Egiptu, Australii, Tajlandii, gdzie nasi członkowie poznawali florę i faunę mórz tropikalnych. Uczestniczyliśmy również w zajęciach na sali gimnastycznej podnosząc swoją tężyznę fizyczną, niezbędną do bezpiecznego płetwonurkowania. W sezonie zimowym organizowane były nurkowania podlodowe i kąpiele w grupie "morsów". Dodatkową atrakcją był zorganizowany kulig.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069575
  • e-mail: amfora@tkb.pl
  • Adres: UL. KRASZEWSKIEGO 28/4U, 15-025 BIAŁYSTOK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję