Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-Zakup odczynników diagnostycznych potrzebnych w leczeniu pacjentów, -Pomoc personelowi medycznemu Kliniki Hematologii w poszerzaniu wiedzy z zakresu chorób krwi, -Niesienie pomocy i wspieranie chorych na białaczki poprzez refundację zakupu lekarstw, dojazdów, rehabilitacji, -Polepszenie wyposażenia Kliniki Hematologii Akademii Medycznej w Łodzi w niezbędny sprzęt i urządzenia lecznicze tj. termostat Stuart SBH 200 D/ 3 z trzema blokami grzewczymi, pipety automatyczne Eppendorf typ Research Plus i szkiełka mikroskopowe, -Poprawa warunków hospitalizacji pacjentów w Klinice Hematologii i Poradni Hematologicznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję