Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

popularyzacja metody leczenia ludzi poprzez transplantację serca, - udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym, ludziom po przeszczepie serca, - wspieranie kardiochirurgicznych ośrodków transplantacyjnych, - prowadzenie działalności rehabilitacyjnej, sportowej i turystycznej, - wspomaganie badań naukowych dotyczących przeszczepu serca, - promowanie zdrowego trybu życia, - prowadzenie działalności popularyzatorskiej, publicystycznej i informacyjnej, - organizowanie zjazdów, sympozjów, szkoleń i spotkań naukowych, - współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami krajowymi i zagranicznymi

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję