Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

10e80. Pielęgnowanie i krzewienie wielowiekowych, patriotycznych i obywatelskich tradycji polskich Bractw kurkowych poprzez: a\) podtrzymywanie polskiej tradycji narodowej, b\) rozwój świadomości narodowej i kulturowej, c\) kształtowanie postaw obywatelskich. Rozwijanie i krzewienie wiedzy w zakresie militariów poprzez prowadzenie działalności kolekcjonerskiej w zakresie broni, amunicji, wyposażenia wojskowego, wyposażenia związanego z bronią i jej historią oraz wszelkich przedmiotów związanych z bronią i historią oręża ze szczególnym uwzględnieniem historii oręża polskiego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069292
  • e-mail: boss@top2.pl
  • Telefon: 601410769
  • Adres: UL. CIESZYŃSKIEGO 9, 50-136 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję