Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

13 listopada ur. odbyła się patriotyczna uroczystość pod Pomnikiem w Samsonowie, poświęcona ofiarom wojny. Ta cykliczna impreza składa się z trzech części: mszy świętej, składania wieńców i zapalanie zniczy pod pomnikiem oraz programu artystycznego przygotowanego przez nauczycieli i młodzież ze szkoły w Samsonowie. 1 . 31 stycznia 2016 r. w Kościele w Samsonowie odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chórów z Kielc, Nowin, Bielin i Zagnańska oraz Zespołu Ludowego „Tumlinianie” – relacja w numerze 22 "Głosu Samsonowa” 2 . 6 stycznia udział członków TZS w II Orszaku Trzech Króli w Samsonowie. Zarząd TZS zaangażował się w pomoc organizacyjną. Przebieg wydarzenia opisany został w "Głosie Samsonowa”\(nr 22 \)

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069225
  • e-mail: lputowska@interia.pl
  • Telefon: 413660530
  • Adres: UL. ZAGNAŃSK 33, 26-050 SAMSONÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję