Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rehabilitacja psycho- fizczną po mastektomii prowadzona jest w trybie ciągłym i systematycznym ma celu przywrócenie sprawności po stronie operowanej ale maja na celu wskazanie zasad dbania o swoje zdrowienie nie tylko psychiczne ale i fizyczne. Organizowane spotkania w plenerze, grupowe spacery, na których Amazonki ćwiczą indywidualnie wg możliwości .Wyjazdy turystyczno-krajoznawcze uczestniczek \( osób\) wymagają nie lada wyczynu fizycznego ale również powrotu do równowagi psychicznej oraz oderwania się od codzienności.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069077
  • e-mail: ostrodaota@wp.pl
  • Telefon: 603043728
  • Adres: UL. OLSZTYŃSKA 2/108, 14-100 OSTRÓDA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję