Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność organizacji niezwiązanej bezpośrednio z partią polityczną, wspierająca inicjatywy społeczne poprzez gromadzenie funduszów w celu poszerzenia medycznych i rehabilitacyjnych funkcji Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej i innych ośrodków chirurgicznych regionu śląska w zakresie specjalistycznej bazy materiałowej dla leczenia i rehabilitacji chorych z obrażeniami rdzenia kręgowego. Kod PKD 2007 - 94.99.Z Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068926
  • e-mail: akqla@poczta.fm
  • Telefon: 323934223
  • Adres: UL. BYTOMSKA 62, 41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję