Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka w 2016 roku zorganizowało: 1 . Spotkanie opłatkowo - noworoczne w dniu 17 stycznia 2016 r. w Ośrodku Wypoczynkowym "SADYBA" w Boszkowie. W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Stowarzyszenia wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście: Wikariusz Parafii we Włoszakowicach i Klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze. Stowarzyszenie przygotowało paczki świąteczne dla podopiecznych. Wspólnie śpiewano kolędy jak również były występy artystyczne. Całkowity koszt spotkania opłatkowo- noworocznego wyniósł 916,18 zł ze środków finansowych Stowarzyszenia, 2 . Przejażdżki konne bryczkami po okolicy Włoszakowice, zorganizowane w dniu 11 września 2016 r., połączone z piknikiem w Boszkowie nad jeziorem. Smażenie kiełbasek, ognisko, gry i zabawy. Całkowity koszt imprezy - 526,39 zł ze środków finansowych Stowarzyszenia. 3 . Integracyjną zabawę "Andrzejkową" dla młodzieży niepełnosprawnej zorganizowaną w Restauracji "Stodoła" w Bukówcu Górnym. W zabawie uczestniczyło 50 osób. Impreza była nieodpłatna. Podczas imprezy podopieczni mogli wykazać się wokalnie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068839
  • e-mail: grazyna.gluszak@wp.pl
  • Telefon: 655370161
  • Adres: UL. WOLNOŚCI 15, 64-140 WŁOSZAKOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję