Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Zrzeszenie rodziców osób niepełnosprawnych i osób wspierających w celu polepszenia warunków rehabilitacji osób niepełnosprawnych będących obecnie lub w przeszłości uczestnikami WTZ w Augustowie. 2 . Prowadzenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Augustowie oraz innych jednostek na zasadach określonych ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. 3 . Organizowanie oraz współdziałanie w organizowaniu życia kulturalnego, oświatowego, imprez sportowych i rekreacyjnych w środowisku osób niepełnosprawnych. 4 . Tworzenie warunków do rozwoju oświaty i rehabilitacji osób niepełnosprawnych poprzez sprowadzenie pomocy do terapii, sprzętu do rehabilitacji. 5 . Współdziałanie w organizowaniu obozów rehabilitacyjno-sportowych i innych inicjatyw w zakresie turystyki. 6 . Organizowanie działalności artystycznej niepełnosprawnych. 7 . Szerzenie oświaty w środowisku rodzinnym i społecznym, dotyczącej zachowań wobec osób niepełnosprawnych. 8 . Współdziałanie z organami samorządu terytorialnego i podmiotami gospodarczymi. 9 . Realizowanie zadań z zakresu pomocy społecznej. 10 . Pozyskiwanie środków na działalność WTZ i Stowarzyszenia od donatorów kraj owych i ze środków zagranicznych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068516
  • e-mail: wtz@onet.eu
  • Adres: UL. PORTOWA 12, 16-300 AUGUSTÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję