Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

STOWARZYSZENIE ZAJMOWAŁO SIE POMOCĄ DZIECIOM Z RODZIN W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ. WSPÓŁPRACUJĄC PRZY TYM Z INSTYTUCJAMI ZAJMUJĄCYMI SIĘ POMOCĄ SPOŁECZNĄ, MIEJSKIM OŚRODKIEM POMOCY SPOŁECZNEJ, POLICJĄ, STOWARZYSZENIAMI DZIAŁAJĄCYMI PRZY PARAFII. UMOŻLIWIONO IM KORZYSTANIE Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH, BASENU. ANGAŻOWANO DZIECI W RÓŻNE FORMY POMOCY PRZY SPOTKANIACH, ORGANIZACJACH RÓZNYCH IMPREZ, ABY CZUŁY SIE POTRZEBNE. PROMOWANIE ZDROWEGO TRY0c068 ŻYCIA, ZORGANIZOWANIE SPOTKANIA Z HIGIENISTKA SZKOLNĄ, REHABILITANTEM ORAZ OSOBAMI UPRAWIAJĄCYMI SPORT ZAWODOWO NA TEMAT ZAPOBIEGANIA PROBLEMOM ZDROWOTNYM I PROMOWANIE ZDROWEGO TRY0c068 ŻYCIA. UMOŻLIWIENIE KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH I URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH, ZORGANIZOWANIE ZAWODÓW SPORTOWYCH.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068452
  • e-mail: merkus@pro.onet.pl
  • Adres: UL. LUBELSKA/41, 36-050 SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję