Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Dokumentowanie i gromadzenie wszelkich śladów przeszłości zwłaszcza Rzeszowszczyzny, a szczególnie Rzeszowa i Staromieścia, Dokumentowanie i popularyzowanie historii i tradycji regionu zwłaszcza Rzeszowa i Staromieścia, Gromadzenie monografii i opracowań dotyczących regionu, Rzeszowszczyzny a zwłaszcza Staromieścia, Organizacja akcji mających na celu pozyskiwanie zabytków związanych z przeszłością regionu, Rzeszowa, Staromieścia, Udostępnianie zbiorów wszystkim zainteresowanym przeszłością, zwłaszcza uczniom, studentom, pracownikom nauki w formie ustalonej przez władze. Wspieranie działań mających na celu popularyzowanie i podnoszenie wiedzy z historii regionu. zwłaszcza Rzeszowa i Staromieścia, Wydawanie własnych periodyków naukowych \(Zeszyty Staromiejskie, Pomniki dziejowe dawnego Rzeszowa\) i ich udostępnianie i prezentacja. Organizowanie akcji mających na celu pozyskiwanie zabytków, opracowań dotyczących historii regionu, Rzeszowa, Staromieścia,

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068416
  • e-mail: rsc@vp.pl
  • Telefon: 177482430
  • Adres: UL. SKRAJNA 1, 35-231 RZESZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję