Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wielopłaszczyznowa integracja osób niepełnosprawnych i starszych, między innymi poprzez organizowanie działalności kulturalnej, rekreacyjno turystycznej, sportowej i oświatowej. Tworzenie warunków do rehabilitacji zdrowotnej osób niepełnosprawnych. Organizowanie aktywności wokół ważnych społecznie zagadnień związanych miedzy innymi z integracją, ochroną środowiska, przeciwdziałaniu patologią społecznym. Współpraca i współdziałanie z pokrewnymi stowarzyszeniami krajowymi na rzecz wspierania osób niepełnosprawnych. Tworzenie warunków aktywnego uczestnictwa osób niepełnosprawnych i starszych w życiu społecznym, gospodarczym, kulturalnym, sportowym i oświatowym.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000068261
  • www: www.dson.hb.pl
  • e-mail: dson@op.pl
  • Telefon: 606971983
  • Adres: UL. GEN. ANDERSA 187, 58-304 WAŁBRZYCH

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję