Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rotary Club Wolsztyn prowadzi działalność charytatywną niosąc pomoc w życiu codziennym poprzez: -pielęgnowanie przyjażni a przez to stać się użytecznym dla innych, -uznawanie za największą wartość etycznych zasad postępowania w życiu prywatnym i zawodowym oraz uznania ogromnej wartości działania poszczególnych ludzi na rzecz ogółu , -wymaganie od wszystkich członków wspólnego poczucia odpowiedzialności za swoje postępowanie w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym, -pielęgnowanie pokoju między narodami oraz stworzenie ogólnoświatowej wspólnoty ludzi zawodowo czynnych,złączonych ideałem służenia ludzkości.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję