Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: -studiowanie karate i pokrewnych sztuk walki -poznawanie i propagowanie kultury i filkozofii Dalekiego Wschodu a w szczególności Japonii -podnoszenie sprawności fizycznej społeczeństwa, a w szczególności dzieci i młodzieży,upowszechnianie rekreacji fizycznej i higienicznego trybu życia -wychowywanie młodzieży w idei zrozumienia i tolerancji dla wszystkich ludzi bez względu na pochodzenie, narodowość i przekonania -organizowanie współzawodnictwa sportowego i współdziałanie w tym zakresie z odpowiednimi związkami sportowymi -upowszechnianie nauki samoobrony

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję