Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

TPPW współdziała z samorządami i organizacjami w przygotowaniu corocznych uroczystości rocznicowych Powstania Wielkopolskiego: głównych w Poznaniu i Warszawie, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Co roku przyznaję osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla upamiętniania Powstania Wielkopolskiego i tradycji z nim związanych nagrodami honorowymi Towarzystwa - statuetkami "Dobosza Powstania Wielkopolskiego". Współorganizuje konkursy, konferencje popularno - naukowe, wystawy i inne imprezy popularyzujące Powstanie. m.in. zorganizowany został konkurs dla młodzieży szkolnej na projekt „Jak wyobrażam sobie obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego”, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu odbył się wernisaż wystawy pt. "Bracia Jan i Wincenty Wierzejewscy – Skauci- Powstańcy-Patrioci"; na Placu Powstańców Wielkopolskich, pod pomnikiem „Dobosza” w Zielonej Górze, Rada Młodzieżowa TPPW 1918/1919 i Hufiec Zielona Góra ZHP zorganizowali patriotyczno - poznawczą uroczystość "Pamięć - Młodość - Tradycja"; w Kórniku zorganizowano szósty przegląd pieśni dla uczniów szkół gminy kórnickiej. TPPW jest organizatorem i współorganizatorem wielu imprez turystycznych szlakiem miejsc pamięci Powstania Wielkopolskiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję