Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w czasie ferii i wakacji, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom pozostającym w swojej miejscowości w czasie wolnym od zajęć szkolnych zajęcia: plastyczne \( florystyka, kwiaty z krepiny, serduszka\), muzyczne \( „Znamy piosenki ludowe” – Zielony mosteczek i inne\), teatralne - tworzymy choreografie do scenek związanych z bezpieczeństwem na drodze. Zabawy – dyskoteki z niespodziankami konkursy umiejętności i sprawności. Mam talent – prezentacja własnych umiejętności i talentów Nauka znaków topograficznych. Gry i zabawy plenerowe wyjazdy do kina i na basen Zajęcia z edukacji o regionie w tym wycieczki: - do Ossolineum, warsztaty - do Muzeum w Opolu, warsztaty - do Henrykowa -Rozrywki umysłowe ( kalambury, krzyżówki, itp.) - Konkursy wiedzy

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję