Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie z § 6 Statutu Stowarzyszenia celem Stowarzyszenia jest zespolenie wysiłków dla ochrony praw rodziny i niesienie pomocy w zakresie: 1 - zapewnienia prawa człowieka do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, 2 - wychowywania dzieci zgodnie z wyznawaną wiarą i polską tradycją, 3 - kształcenia dzieci w duchu katolickim, z poszanowaniem uczuć patriotycznych i w miłości do kultury polskiej, 4 - zachowania prawa do życia w niepodległym państwie polskim, 5 - osiągnięcia samowystarczalności ekonomicznej (własny dom rodzinny, płaca zapewniająca utrzymanie rodziny).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję