Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1.Rozwijanie i animowanie kultury muzycznej. W roku 2016 Stowarzyszenie Edukacji Muzycznej w Suwałkach kontynuowało współpracę z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia w Suwałkach współorganizując zajęcia udoskonalające umiejętności edukacyjne nauczycieli i uczniów szkoły, promując szkołę w środowisku poprzez umożliwianie uczniom szkoły koncertowania w środowisku, oraz z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie współorganizując warsztaty metodyczne. 2.Propagowanie dziedzictwa kultury muzycznej i wspieranie upowszechniania edukacji muzycznej w naszym regionie poprzez organizowanie koncertów muzykujących uczniów. 3.Zwiększenie dostępu społeczności regionu do uczestnictwa w kulturze muzycznej. Stowarzyszenie Edukacji Muzycznej w Suwałkach we współpracy z PSM I i II stopnia w Suwałkach oraz PSM I stopnia w Augustowie zorganizowało w 2016 roku 11 seminariów metodycznych i warsztatów edukacyjnych z dziedziny gry na instrumentach muzycznych i z przedmiotów teoretycznych dla nauczycieli i uczniów szkół muzycznych różnych sekcji instrumentalnych, co wiąże się ze zwiększonym dostępem do aktywnego uczestnictwa w kulturze muzycznej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000065746
  • e-mail: semsuwalki@gmail.com
  • Telefon: 875664735
  • Adres: UL. NONIEWICZA 85D/5, 16-400 SUWAŁKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję