Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem statutowym Fundacji jest kontynuowanie rozwoju, unowocześnianie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. H. Kamieńskiego 73 a oraz wspieranie jego działalności usługowo-leczniczej. odbywa się to w szczególności poprzez: - doposażenie w aparaturę terapeutyczna i diagnostyczną, - rozbudowa Szpitala, - wspieranie utworzenia ośrodka kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej, - pomoc w organizowaniu kształcenia i podnoszenia kwalifikacji personelu w kraju i za granicą

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000065284
  • e-mail: fundacja@wssk.wroc.pl
  • Telefon: 713270136
  • Adres: UL. KAMIEŃSKIEGO 73A, 51-124 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję