Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach są: 1 . nadrzędnym celem każdego członka Stowarzyszenia jest ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego z wykorzystaniem środków OSP, 2 . prowadzenie działalności mającej na celu poprawę bezpieczeństwa oraz zapobieganiu pożarom i innym miejscowym zagrożeniom, 3 . branie udziału w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, innych miejscowych zagrożeń, katastrof i klęsk żywiołowych, 4 . prowadzenie działań w zakresie ratownictwa specjalistycznego w ramach posiadanych odpowiednich sił i środków, 5 . ostrzeganie ludności o zagrożeniach, 6 . wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów o ochronie przeciwpożarowej, uchwał walnego zebrania członków oraz uchwał zarządu, 7 . propagowanie i upowszechnianie ekologii oraz ochrony środowiska, 8 . informowanie ludności o istniejących zagrożeniach oraz sposobach ochrony przed nimi, 9 . rozwijanie wśród członków OSP zainteresowań w dziedzinie kultury, oświaty, sportu i rekreacji, 10 . ochrona i promocja zdrowia, 11 . prowadzenie działalności sportowo 0374 wychowawczej. 12 . prowadzenie działań poszukiwawczych z wykorzystaniem czynnika biologicznego. 13 . prowadzenie działalności na rzecz rozpowszechniania turystyki i poprawy bezpieczeństwa.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000065068
  • e-mail: osp@ospkety.pl
  • Telefon: 338452930
  • Adres: UL. MICKIEWICZA 10, 32-650 KĘTY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję