Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1) integracja ze środowiskiem lokalnym poprzez współorganizowanie zajęć terapeutycznych kulturalnych, oświatowych, sportowych i turystycznych, dostosowanych również do możliwości osób niepełnosprawnych, 2) upowszechnienie kultury fizycznej i sportu z uwzględnieniem funkcji zdrowotnych różnych dyscyplin sportowych oraz podkreśleniem zasad współzawodnictwa i poziomu moralnego zawodników i działaczy, 3) wspieranie i wzmacnianie więzi międzypokoleniowych poprzez organizowanie czasu wolnego wszystkich grup wiekowych, w tym szczególnie poprzez organizowanie dziennej opieki (klub seniora, ognisko przedszkolne ,świetlica dla dzieci i młodzieży z rodzin ubogich i patologicznych), 4) przeciwdziałanie patologiom społecznym 5) realizacja projektów z zakresu ochrony środowiska i upowszechniania turystyki 6\) podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowych, regionalnych ,lokalnych i rodzinnych, pielęgnowanie polskość oraz rozwoju świadomości obywatelskiej i kulturowej 7) ochrona i promocja zdrowia 8) działalność partnerska wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnej

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000064427
  • e-mail: biuropotok@wp.pl
  • Telefon: 122852963
  • Adres: UL. SŁONECZNA 84, 32-082 WIĘCKOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję