Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja konkursów muzycznych dla uczniów PKD 92.31 .E - organizacja Ogólnopolskiego Konkursu Interpretacji Muzyki Skrzypcowej im. Ireny Dubiskiej Konkurs jest wieloetapowy i był organizowany w różnych grupach wiekowych. Jest skierowany do młodzieży średnich szkół muzycznych (szkół muzycznych II stopnia). Repertuar zakłada wykonanie przez uczestników utworów z różnych epok: od baroku do muzyki współczesnej. Konkurs przebiega w dwóch etapach. W jury zasiadają wybitni polscy muzycy - pedagodzy i koncertujący instrumentaliści.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000064286
  • e-mail: sekretariat@fpm.org.pl
  • Telefon: 501171566
  • Adres: AL. KOŚCIUSZKI 67/3U, 90-432 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję