Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

TKS Granit Strzelin ma za zadanie propagowanie tenisa stołowego oraz prowadzenie zajęć sportowych, uczestniczmy w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych na terenie gminy, powiatu, województwa. Również na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Wychowujemy po przez sport, uczymy dzieci i młodzież rywalizacji sportowej, przeżywania porażek i zwycięstw zgodnie z duchem fair play. Prowadzenie codziennych zajęć treningowych dla różnych odbiorców od dzieci i młodzieży do osób dorosłych, a także starszych ( weteranów ). Organizujemy turnieje i akcje charytatywne, włączamy się także w lokalne akcje charytatywne oraz inne mające na celu promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Staramy się również pozyskiwać osoby społecznie aktywne, wolontariuszy chcących wspierać naszą działalność.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję