Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wspieranie wszelkich inicjatyw społecznych mających na celu lokalny rozwój społeczny, gospodarczy, ekonomiczny, kulturalny. 2 . Promowanie przedsięwzięć i osób w rozwijaniu inicjatyw lokalnych. 3 . Inspirowanie działań mających na celu podniesienie poziomu życia społeczności w sferze gospodarczej, ekonomicznej i kulturalnej, zdrowotnej i oświatowej oraz nowoczesnych metod wymiany doświadczeń gmin masywu Śnieżnika, tj. 0c1c7strzycy Kłodzkiej, Lądka Zdroju, Międzylesia i Stronia Śląskiego. 4 . Popularyzowaniu postaw filantropii na terenie swojego działania. 5 . Nawiązywanie kontaktów z innymi stowarzyszeniami i organizacjami działającymi na terenie kraju i za granicą o podobnych celach. 6 . Pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych osób. 7 . Działaniu na rzecz osób w wieku emerytalnym. 8 . Prowadzenie i finansowanie imprez oraz programów dotyczących: edukacji, ekologii, zdrowia, sportu, turystyki i współpracy transgranicznej. 9 . Upowszechnianie porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym 10 . Promowanie krajoznawstwa oraz pomoc w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodzieży. 11 . Działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijaniu kontaktów i współpracy między społeczeństwami i regionami. 12 . Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie prowadzonej przez nie działalności pożytku publicznego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000063627
  • www: www.flms.pl
  • e-mail: flms@ng.pl
  • Telefon: 748111880
  • Adres: UL. GÓRNA 19, 57-516 WÓJTOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję