Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja zadania publicznego „Rehabilitacja i integracja” w ramach którego zorganizowano: turnus rehabilitacyjny w Ośrodku w Jastrzębiej Górze (wrzesień, październik), spotkanie z psychoonkologiem (wrzesień); organizacja warsztatów manualnych - robienie kartek świątecznych; organizacja spotkania młodzieży gimnazjalnej z Joanną Szyłak, autorką książki "Wygrane życie" . Pani Joanna odwiedziła Lipsk na zaproszenie naszych Amazonek; w ramach akcji ,,ZOSTAŃ ANIOŁEM03960396 amazonki wykonały kilkadziesiąt kartek które zostały wysłane do szpitala onkologicznego w Lublinie dla chorych dzieci na raka. Zakupiono również książeczki które w ramach tej akcji zostały przekazane dla oddziału onkologicznego na święta Bożego Narodzenia chorym dzieciom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję