Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie ze statutem i uchwałami zebrań członków stowarzyszenia głównymi zadaniami realizowanymi przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej jest upowszechnianie ,wspieranie i rozwijanie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz starszych w szczególności w zakresie piłki siatkowej.Stowarzyszenie może uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez polski Związek Piłki Siatkowej i Okręgowy Związek Piłki Siatkowej.Wyżej zakreślone cele realizowane są poprzez: -popularyzację piłki siatkowej, organizację imprez siatkarskich w Tarnobrzegu, -organizację wyjazdów zespołów tarnobrzeskich na turnieje siatkarskie w Polsce, -organizację rozgrywek zespołów w ramach Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, -prowadzenie zajęć sportowych i szkoleń dzieci i młodzieży, -działalność integracyjną na rzecz środowiska sympatyków piłki siatkowej w tym organizacja spotkań i turniejów. Stowarzyszenie prowadziło

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję