Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Bydgoskie Stowarzyszenie Opieki Nad Chorymi Z Otępieniem Typu Alzheimerowskiego zrealizowało program opieki domowej nad osobami chorującymi na choroby otępienne i ich opiekunów" Zielony Parasol". W ramach projektu prowadzone były regularne wizyty specjalistów \( psycholog, pielęgniarka,rehabilitant, terapeuta zajęciowy) w domu chorego. Celem oddziaływań była pomoc, wsparcie psychologiczne, edukacja - dotycząca prawidłowej pielęgnacji, rehabilitacji, aktywizacji oraz radzenia sobie ze stresem. W projekcie udział wzięło 8 rodzin. Zorganizowano również tygodniowy wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnego " Perła Borów" w Tleniu.W wyjeździe wzięło udział 35 osób niepełnosprawnych, 16 osób chorych na różnego rodzaju otępienia i 19 opiekunów. W czasie pobytu uczestnicy korzystali z pomocy wykwalifikowanej kadry - psychologa, pielęgniarki, terapeuty zajęciowego. Osoby z różnego rodzaju otępieniami brali udział w zajęciach terapeutycznych ( manualna terapia zajęciowa,trening funkcji poznawczych, arteterapia, muzykoterapia\) i rehabilitacyjnych. Opiekunowie korzystali z grupowych i indywidualnych form wsparcia psychologicznego. Uczestnicy brali udział w zorganizowanych wycieczkach, zabawach i ognisku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję