Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W sferze działalności pożytku publicznego kltury sztuki, ochrony dóbr i dziedzictwa nrodowego 1 W ramach sfery działalności pożytku publicznego organizacja udziela pomocy fachowej i merytorycznej pomocy związkom regionalnym na rzecz ich członków. 2 . Koordynuje działalność organizacyjna w kraju i regionie w celu realizacji zadań statutowych i podnoszenia poziomu artystycznego zespołów, 3 . Działalność w aspekcie organizacji imprez, koncertów, festiwali, konkursów i zjazdów z udziałem zespołów z poszczególnych regionów oraz w skali ogólnokrajowej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję