Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Propagowanie i rozwijanie sportu wśród inwalidów słuchu, oraz prowadzenie rehabilitacji w kierunku przystosowania osób niesłyszących i innych osób z wadą słuchu do życia społecznego. 2 . Podnoszenie poziomu sportowego i etycznego członków Klubu. Przygotowanie ich do jak najlepszych wyników sportowych, oraz wychowanie na wartościowych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. 3 . Upowszechnianie wśród niesłyszących wychowania fizycznego i sportu. 4 . Organizowanie pracy oświatowej, zawodowej, kulturalnej i społecznej w środowisku osób niesłyszących i ich rodzin 5 . Propagowanie w społeczeństwie problemów rehabilitacji inwalidów słuchu. 6 . Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. 7 . Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. 8 . Organizację i prowadzenie zajęć i zgrupowań rehabilitacyjnych. 9 . Poprawa losu osób z wadą słuchu

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję