Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Zapobieganie marnotrawstwu żywności, 2 . Udzielanie pomocy żywnościowej i rzeczowej rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, 3 . Łagodzenie skutków ubóstwa i zmniejszanie obszarów niedożywienia, 4 . Wyzwalanie postaw poszanowania żywności, 5 . Wyzwalanie postaw solidarności międzyludzkiej, 6 . Podejmowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych, 7 . Promowanie i organizacja wolontariatu, 8 . Inicjowanie i koordynacja działań instytucji, organizacji i placówek charytatywnych zajmujących się rozdziałem darów wśród osób potrzebujących, 9 . Inne działania w zakresie pomocy społecznej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję