Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a\) propagowanie nowych zjawisk w kulturze i sztuce, ze szczególnym uwzględnieniem literatury; b) wspieranie twórczości młodych artystów; c) współudział w inicjowaniu i koordynacji działań artystycznych i kulturowych; d) szeroko pojęta promocja wizerunku miasta Brzeg i jego środowiska twórczego, w kraju i zagranicą; e) działania na rzecz integracji różnych środowisk artystycznych. f) działania o charakterze szkoleniowym i warsztatowym, na przykład: w ramach powyższych punktów zrealizowano kilkanaście spotkań autorskich z gośćmi z Polski oraz zagranicy, wydano 7 książek poetyckich, jedną publikację zbiorową (antologię debiutów poetyckich\), zorganizowano wystawę oraz koncert.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję