Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działania Stowarzyszenia jest propagowanie sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej gminy. Zajęcia w klubie są alternatywną formą spędzania wolnego czasu szczególnie przez w-w osoby. Na zajęcia treningowe przychodzą nie tylko zawodnicy zrzeszeni, ale również osoby chcące poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczną. Duże znaczenie miały osoby takie jak pan Wojciech Fabianowski oraz Stanisław Bednarz – trenerzy o wysokich kwalifikacjach oraz byłych zawodnikach wielu klubów z wyższych lig rozgrywkowych. Klub organizuje cyklicznie spotkania z młodzieżą szkół na terenie gminy nisko propagując uprawianie sportu. Celem działania klubu jest również dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowie wszystkich obywateli. Stworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu wyczynowego oraz krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu. W okresie 01-01-2016 do 31-12-2016 prowadzono szkolenie dzieci i młodzieży w 3 grupach sekcji piłkarskiej : seniorów, juniorów i juniorów młodszych. Każda grupa brała udział w regularnych rozgrywkach piłki nożnej na szczeblu okręgowym prowadzonym przez OZPN Stalowa Wola.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000061880
  • e-mail: adammi0@op.pl
  • Adres: UL. LIPOWA 13, 37-400 NISKO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję