Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej; poszerzanie grona miłośników i sympatyków tańca ludowego; wychowywanie członków zespołu w duchu zrozumienia i poszanowania wartości i tradycji kultury ludowej oraz jej twórców; rozwijanie zainteresowań i zdolności artystycznych członków zespołu tańca ludowego "Mali Gorzowiacy"; propagowania polskiego folkloru, tańca, pieśni, muzyki; działanie na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społecznościami; upowszechnianie i rozwijanie w społeczeństwie wiedzy i twórczości ludowej; umożliwianie korzystania z ciekawej i pożytecznej formy czynnego wypoczynku po nauce i pracy; promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą; popularyzowanie działań i dokonań zespołu tańca ludowego "Mali Gorzowiacy"; działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; upowszechnianie i ochrona wolności i paw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także wspomaganie rozwoju demokracji; nauka, edukacja, oświata i wychowanie; wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i turystyki; działalność w zakresie porządku i bezpieczeństwa publicznego; działalność w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000061148
  • e-mail: beatabiuro6@wp.pl
  • Adres: UL. TEATRALNA 8, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję