Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzimy świetlicę środowiskową dla dzieci i młodzieży, gdzie potrzebujący mogą liczyć na pomoc logopedy i terapeuty zajęciowego, pomoc w odrabianiu lekcji, posiłek, rozrywkę i opiekę. Prowadzimy również Klub Seniora, którego uczestnicy spotykają się w siedzibie Fundacji cyklicznie - przynajmniej raz w tygodniu przy wspólnie przygotowywanym posiłku, śpiewach, wspomnieniach i planach na przyszłość. Organizujemy wyjazdy integracyjne do kina, na basen. Integrujemy środowisko poprzez organizację imprez plenerowych, których uczestnikami są również osoby niepełnosprawne. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję