Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym zadaniem FUNDACJI jest pomoc Szpitalowi w Ustrzykach Dolnych. Polega ona na wspieraniu finansowym oraz zakupie sprzętu medycznego dla celów lecznictwa. Prowadzona jest także akcja pozyskiwania wolontariuszy do pracy w Fundacji. W celu pozyskania środków finansowych Fundacja występuje do zakładów pracy oraz osób indywidualnych o wsparcie finansowe w postaci darowizn. Podejmujemy także działania celem pozyskania sprzętu medycznego i sprzętów od darczyńców z zagranicy. Chcemy też nawiązać współpracę z innymi organizacjami w kraju jak też i poza granicami. Organizujemy Koncerty Charytatywne i Zbiórki Publiczne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję