Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzimy poradnictwo prawne, psychologiczne, psychoterapeutyczne oraz wsparcie przez osoby pierwszego kontaktu i wolontariuszy dla osób dyskryminowanych oraz defaworyzowanych w całym województwie lubuskim oraz dla osób spoza województwa dzięki prowadzonej infolinii oraz poradnictwu w Internecie. Publikujemy poradniki kierowane do pokrzywdzonych dyskryminacja i przemocą w kilku seriach: prawnej oraz prawno-psychologicznej. Czynnie uczestniczymy w protestach przeciw łamaniu czy ograniczaniu praw kobiet \(Czarny Protest, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Międzynarodowy Strajk Kobiet\), wspieramy zmiany legislacyjne w zakresie praw człowieka (Ratujmy Kobiety, Wielka Koalicja za Równością i Wyborem).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję