Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wolontariat, kontynuacja bezinteresownej pomocy i opieki nad niepełnosprawnymi i ciężko chorymi w: Hospicjum Domowym w Sopocie, Domu Opieki w Kniewach, za Wejherowem oraz w samej Gdyni. Nadal czynione są starania o dalsze bezpłatne transporty darów z krajów skandynawskich, gdyż poprzednia placówka polonijna w Szwecji, uległa rozwiązaniu z przyczyn losowych \(poprzedni kierownik placówki polonijnej w Szwecji zmarł, a reszta członków tej organizacji z uwagi na wiek, nie była w stanie kontynuować tej akcji niesienia pomocy\).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję