Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . UDZIAŁ W AKCJACH RATOWNICZYCH NA TERENIE GMINY. 2 . UDZIAŁ W RÓŻNEGO RODZAJU ĆWICZENIACH I SZKOLENIACH POŻARNICZYCH. 3 . UDZIAŁ W ZAWODACH POŻARNICZYCH I SPORTOWYCH. 4 . DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I POMOC SPOŁECZNA. 5 . ORGANIZOWANIE DZIAŁALNOŚCI ŚWIETLICOWEJ, SPORTOWEJ I RÓŻNYCH FORM PRACY SPOŁECZNO- WYCHOWAWCZEJ. 6 . PODEJMOWANIE SRTARAŃ O POZYSKANIE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH NA PRZEDSIĘWZIĘCIA REALIZUJĄCE ZADANIA STATUTOWE. 7 . INTEGROWANIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ, SZERZENIE DOBREJ WSPÓŁPRACY SĄSIEDZKIEJ, ZAWIĄZYWANIE PARTNERSTW LOKALNYCH.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję