Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W miesiącu wrześniu 2016 roku byliśmy organizatorami sesji przewodnika pt. Meandry Modernizmu" przy współpracy z Kołem Przewodników Miejskich i terenowych Oddział Morski w Gdyni. Impreza zgromadziła prawie 100 osób \(przewodników i innych przedstawicieli kadr turystycznych\) z 23 ośrodków, takich jak Ciechanów, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Jelenia Góra, Koszalin, Lębork, Łódz, Malbork, Nowy Sącz, Pabianice, Puck, Sanok,Słupsk, Szczecin, Tczew, Wałcz, Warszawa, Włocławek, Wrocław i Złotów. Pierwszym punktem programu gdyńskiej sesji, odbywającej się w Muzeum Marynarki Wojennej były prelekcje tematyczne Takich prelekcji było siedem. Były również spacery modernistyczne, odbywające się pod hasłami "Modernistyczne Śródmieście Gdyni" i "Śladem jednego architekta - Zbigniew Kupiec" poprowadzone przez członków Koła Przewodników. W ostatnim dniu uczestnicy popłynęli w rejs po porcie gdyńskim, podczas którego zwrócono uwagę na historię portu jak i związane z nim industrialne zabytki modernistyczne .Dodatkową atrakcją były zacumowane przy Nabrzeżu Francuskim fregaty Marynarki Wojennej Niemiec, Hiszpanii i Portugalii.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000060055
  • www: tmg.org.pl
  • e-mail: tmg1@wp.pl
  • Telefon: 586207466
  • Adres: UL. WŁADYSŁAWA IV 51, 81-384 GDYNIA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję