Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wykonywanie koncertów muzyki poważnej i sakralnej, udział w konkursach i festiwalach: 30-krotny śpiew podczas uroczystości lub mszy św. niedzielnych w kościele św. Mikołaja w Bochni, a także w innych kościołach diecezji i poza nią, m.in. koncerty kolęd i pastorałek: w 0dzylice św. Mikołaja w Bochni, w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie oraz w kościele pw. św. Krzysztofa w Tychach; koncert w ramach Światowych Dni Młodzieży dla młodzieży z Hiszpanii \(26 VII 2016 r.\); koncert w Jasionce k. Rzeszowa z okazji konsekracji kościoła. W dniach 2-15 VII kolejne tournée koncertowe - 8 koncertów we Włoszech \(m.in.: Crescentino, Lecco, Moncrivello, Santhia\); udział w 03680079II Festi01c0al Europeo Cori Giovanili „Giuseppe Zelioli”» - I nagroda festiwalu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję