Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 w ramach programu zapobiegania bezdomności wysterylizowaliśmy 16 psów i 106 koty. Na ten cel przeznaczyliśmy 13.400 zł. Sfinansowaliśmy leczenie 36 bezdomnych kotów i 16 psów. Zwierzęta te poddano odrobaczeniu, odpchleniu, niezbędnym szczepieniom oraz leczeniu innych mniej i bardziej poważnych dolegliwości w tym również zabiegi operacyjne za kwotę 9.000 zł. Przez cały rok przekazywaliśmy do schroniska preparaty dla zwierząt seniorów które poprawiały kondycję stawów, uśmierzające bóle stawowe za kwotę 3.000 zł. Działania te poprawiły znacznie jakość życia i motorykę kilku starych przez nikogo niechcianych psów. W schronisku ze środków stowarzyszenia zostały zbudowane 2 wybiegi dla psów Na potrzeby schroniska zostały zakupione 22 ocieplone budy dla psów, które pozwoliły przetrwać im zimę za kwotę 9.200 zł. Z profesjonalnych usług strzyżenia skorzystały 22 psy ze schroniska. Za kwotę 4.957 zł. kupiliśmy karmę dla bezdomnych kotów. Ufundowaliśmy wózek inwalidzki dla suczki Daga przewiezionej ze schroniska do domu dla starszych psów tzw. „staruszkowa” Wolontariusze zawieźli 6 psów ze schroniska do domów adopcyjnych poza Ostrów Wlkp. \( 4 w okolice Warszawy, 2 Karpacza\) Wolontariusze ze Stowarzyszenia brali udział w 55 interwencjach w sprawie złego traktowania zwierząt. Stowarzyszenie zostało zaproszone do udziału w charytatywnej imprezie "Gwiazdka na Rynku" podczas której wolontariusze promowali działalność stowarzyszenia oraz zbierali karmę na rzecz bezdomnych zwierząt. Prowadzimy stronę internetową www.milosnicyzwierzatostrow.pl i konto na F0c358 Działania te w znaczny sposób zwiększają liczbę adopcji. Ponadto na tych stronach umieszczamy informacje o zaginionych i znalezionych zwierzętach. Ponadto prowadzimy stałą akcję edukacyjną i doradczą w tematach : jakie są potrzeby zwierząt i jak się z nimi obchodzić.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję