Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działania na rzecz pomyślności i rozwoju sportu kartingowego poprzez organizowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych oraz czynne uczestniczenie w tego typu przedsięwzięciach. Organizowanie zajęć teoretycznych, prowadzenie działalności wydawniczej i propagowanie aktywnego wypoczynku. Stowarzyszenie tworzy programy promujące różne dyscypliny sportowe i rekreacyjne. Celem działalności organizacji pożytku publicznego jest przede wszystkim wychowanie fizyczne mające na celu rozwój i podtrzymywanie sprawności oraz wytworzenie nawyków ruchowych poprzez zaangażowanie w sporty kartingowe.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję